Prezentacja zawiera materiały z Międzynarodowej Konferencji Organizacji PROFIBUS/PROFINET International - Annual Meeting PICC/PITC/PITL Genova, Italy June 2016. Tematyka jest wciąż aktualna, a prezentacja została przygotowana w języku angielskim. Na bazie materiałów Organizacji PI International oraz firm: Procentec, Softing i Siemens opracowano koncepcję zestawienia cech charakterystycznych sieci przemysłowych standardów PRFOFIBUS oraz PROFINET.
Każdy z nas ma inne potrzeby szkoleniowe, różne poziomy zaawansowania wiedzy, różne są stawiane przed nami oczekiwania zawodowe. Jak wybrać szkolenie, które spełni indywidualne potrzeby i będzie dostosowane do możliwości?
Kiedy mowa o szkoleniach, pytanie nie brzmi „czy warto się szkolić?” ale „w jaki sposób się dobrze szkolić?”. Jakość i zakres szkoleń mają znaczenie szczególnie w obszarach technicznych, gdzie ludzie „skazani” są na ciągły rozwój zawodowy. Firm oferujących usługi szkoleniowe z automatyki jest na rynku wiele, a jakość ich produktów bywa różna. Jak wybrać dobre szkolenie?
W kwartalniku „Utrzymanie Ruchu” 1/2017 (wyd. Elamed), w dodatku „Automatyka” ukazał się artykuł p. Grażyny Kurowskiej pt: „Wiedza a automatyka przemysłowa”. Artykuł, na podstawie wypowiedzi grona branżowych ekspertów, przystępnie omawia najważniejsze aspekty szkoleń z zakresu automatyki. W tekście dyrektor SIMLOGIC., dr inż. Mariusz Jabłoński wyjaśnia m.in., dlaczego automatyk powinien być wszechstronny, jakie są wyróżniki dobrego szkolenia i dlaczego tak ważnymi jego cechami są dobre przygotowanie stanowisk szkoleniowych oraz duża liczba zajęć praktycznych koniecznie zaczerpniętych z rozwiązań i implementacji przemysłowych.
Szanowni Państwo, firma SIMLOGIC., po ponad dziewięciu latach istnienia, może się pochwalić, znaczącą i wciąż rosnącą, pozycją w branży przemysłowej. Zawdzięcza ją licznym realizacjom zastosowanym w przemysłach: motoryzacyjnym, AGD, hutniczym, kosmetycznym, spożywczym, tytoniowym, drukarskim, górnictwa odkrywkowego, drzewnym. Zapraszany do lektury.